Babamın kitabı çıktı :)


Yalan Söylüyordu Yakamozlar

Babam, Kemal Küçüktekin‘in kendi şiirlerinden oluşan kitabı Yalan Söylüyor Yakamozlar  yayımlandı. Hatta İstanbul TUYAP Kitap Fuarında kitaplarını imzalamaya başladı bile 🙂

Babamla her zaman gurur duymuşumdur, şimdi bir hayalini daha gerçekleştirdiği için daha da çok gurur duyuyorum ve seni kendime örnek alıyorum babam..

Kitabın, gezegenimize hayırlı olsun babacım.. Seni çok seven oğlun Özgür

Ayrıca yakın zamanda babamın bir romanı da yayımlanacak, facebook sayfasında epey heyecan uyandıran romanının basılı halini de merakla bekliyoruz..

Kitabın arka sayfasından ;

01.Temmuz 1954 tarihinde Konya’nın Çumra ilçesinde doğmuşum. İlkokul ve Ortaokul eğitimlerimi, abimin devlet memuru olması nedeniyle değişik illerde tamamladım. Lise eğitimi, Adana Ziraat Meslek Lisesi’ni kazanmam ile meslek eğitimi alarak, 1971-1972 yılında, henüz 18 yaşında iken Ziraat Teknisyeni olarak hayata atıldım. Lise eğitimimden on beş yıl sonra, ilk önce İktisat Fakültesini daha sonra Ziraat Fakültesini bitirdim. Tarım Bakanlığı’nın taşra teşkilatlarında 28 yıl görev yaptım. Bu 28 yıllık görevimin 10 yılı idarecilikle geçmiştir. Okumayı, seyahat etmeyi ve müzik dinlemeyi severim. Benim gibi seyahat etmeyi seven bir bayanla evliyim. Edebiyata düşkünlüğüm Ortaokulda başlamıştır. Ziraat Meslek Lisesinde okurken yazmış olduğum bir şiirimin, İstanbul Radyosunun şiir programında birincilik kazanması, bana şiiri ve şiir yazmasını daha çok sevdirmiştir. Şu an 220 si yayınlanmış 300 civarında şiirim vardır. Biri erkek birisi kız olmak üzere iki çocuk babasıyım. Çocuklarımın ikisinin de üniversite mezunu olması ve mutlu bir evlilik yapmaları benim övünç kaynağımdır. Edebiyatı ve şiiri seven, yolu edebiyattan geçen bütün okuyuculara sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

İlgili Linkler ;
* Kemal Küçüktekin Facebook Sayfası
* PANDORA Kitap
* İdefix Kitap
* Google Arama Sonuçları

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s